Vyplatí se vlastní čerpadlo a nádrž na AdBlue

S dodržováním přísných emisních norem pomáhá řadě vozů AdBlue. Pokud se to týká i vašeho auta, případně aut, jistě přemýšlíte o tom, jaký způsob doplňování je ten nejekonomičtější. Tedy ten, který ve výsledku vytáhne z vaší kapsy nejméně peněz. Pro některé uživatele to může být čerpání močoviny na benzinových stanicích, jiným se vyplatí pořízení vlastního čerpadla.

Vyplatí se vlastní čerpadlo a nádrž na AdBlue

Kdy se vám vyplatí pořízení vlastního čerpadla na AdBlue

Obecně se dá říct, že se vám koupě vlastní pumpy na močovinu vyplatí, pokud vlastníte 4-5 vozů. Po pořízení vlastního čerpadla se vám výrazně sníží náklady na samotnou kapalinu. Ve vydaném materiálu pak ušetříte přibližně polovinu nákladů. Pro zmíněný počet vozů vám navíc bude stačit ruční pumpa, která nevyžaduje příliš vysokou prvotní investici.

AdBlue je třeba doplňovat do nádrže přibližně po každých ujetých 10 000 km. Pokud je váš vozový park často v provozu, ušetříte pořízením vlastní plničky peníze i nervy. Budete totiž vědět, kolik přesně za močovinu utratíte. U čerpaček se částka za litr této tekutiny často mění a pokud dorazíte s prázdnou nádrží může vás cena za její naplnění docela překvapit.

Kdo se bez vlastní výdejní stanice neobejde? Zcela jistě to jsou spediční firmy, autoservisy, autobusové podniky, provozovatelé kamionové dopravy a další. Patříte mezi ně nebo jednoduše máte pocit, že se vám vlastní plnicí stanice vyplatí? Vyberte si z naší nabídky tu, která bude nejlépe odpovídat vašim potřebám.