Představení mobilní plničky AdBlue DELPHIN PRO

Moderní plničky AdBlue se vyznačují snadnou obsluhou, rychlostí a bezpečným výdejem. Jedním z přístrojů, které splňují náročné požadavky na čerpání AdBlue, je i mobilní plnička Delphin Pro. Pojďme se na ni podívat blíže.

Představení mobilní plničky AdBlue Delphin Pro

Mobilní plnička DELPHIN PRO

Na začátek je třeba zmínit, že výdejní set AdBlue DELPHIN PRO je určený pro použití převážně ve firmách vlastnících osobní vozy a dodávky. Díky speciální koncovce je možné čerpat močovinu do všech typů vozů bez potřeby využít další adaptéry. Univerzální koncovku je možné našroubovat na otvor kterékoliv nádrže na močovinu.

Kromě jednoduchého a intuitivního ovládání zaručuje plnička DELPHIN PRO rychlé, spolehlivé a čisté čerpání. Výhodou, kterou nelze opomenout, je také její snadné skladování.

Tento set můžete využívat jak v provozovně, kde je možné ho napájet 220 V, tak i mobilně. Plnička je konstruována tak, aby ji bylo možné pohánět i z baterie, kterou lze jednoduše převážet s sebou.

Při samotném plnění pak můžete buď zvolit možnost dočerpání plné nádrže, nebo načerpání určitého počtu litrů. Plnička si poradí s oběma úkony bez zaváhání.

Tento špičkový produkt pro čerpání AdBlue si samozřejmě můžete objednat v našem e-shopu.